Tüm ürünlerde Kargo Bedava ve 700 TL'ye kadar olan alışverişlerinizde Kapıda Ödeme imkanı.

Hakkımızda

“İnsan sevdiği işi yaparsa başarıya ulaşır” düşüncesiyle otomotiv sektöründe özellikle otomobil konusunda modern çağın yeniliklerini uygulayarak yönetim ve iş geliştirme becerilerini uluslararası markalar birlikteliğiyle otomotiv ve e-ticaret konularında iş geliştirmeler yaparak özellikle memleketimiz DENİZLİ’de kurumsal yapı çerçevesinde işimizi kurarak faaliyet göstermeye karar verdik.

Özgür Oto unvanıyla 2006 Yılında İzmir Yolunda Oto Koruma ve yenileme sektöründe SONAX Denizli Uygulama Merkezi’ni devir alarak Hizmet sektöründe faaliyetlerimize başladık. Ekip olarak yıllardır üst üste konusunda Türkiye’nin En İyi SONAX Bayisi ödüllerini almaktayız.  

2007 yılından beri “Özgür 2”  Tescilli markamızla Garantili Kullanılmış Otomobil satışı konusunda birçok uzun dönem filo şirketleri ile anlaşmalı tedarikçisi olarak çalışmaya başladık. Özellikle 5 Yaş ve üstü Premium Segment otomobiller satışı konusunda ciddi portföye sahibiz.

Aynı dönemde Şehirlerarası Yolcu Taşımacılığında da faaliyet gösteriyorduk.

2014 yılında Borusan Otomotiv Denizli BMW Yetkili Servisi olarak hizmet vermeye başladık. Bu faaliyetimizde kaliteli hizmet konusunda ülke genelinde üst sıralarda yere sahibiz. Aynı dönemde Sigorta Şirketlerine Hasar onarımları konusunda Anlaşmalı Servis hizmete aldık.

2019 yılından beri E-Ticaret konusunda başta bagajhavuzupaspas.com.tr  başta olmak üzere birçok farklı domainler altında aynı zamanda Sanal pazarlarda özellikle Oto Aksesuarları konusunda faaliyet göstermekteyiz.

Faaliyet alanlarımızda genç olmamıza rağmen Türkiye’de hizmet veren listelerde en üst sıralarda yerimizi aldık.

2019 yılı itibariyle Doğuş Otomotiv Denizli Audi Yetkili Servisi'ni faaliyetlerimiz arasına ekledik. Verilen hizmetin kalitesi, Servis Sonrası memnuniyetin sağlanması konusunda iddialıyız.

Hedefimiz Otomotiv sektöründe öncü markaların işbirliğiyle bölgemizdeki hizmet yelpazesini genişletmektir. Öncelikle insana değer vererek çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile uzun yıllar sürecek işbirlikleri oluşturarak müşterilerimize ulaştırdığımız hizmet ve ürünlerde çıtayı daha da yükseğe çıkarma gayesindeyiz. Kaliteyi her işimize,  müşterimize, sürecimize ve organizasyonumuza yansıtmak birincil kuralımızdır.

Hizmet sektöründe arzu ettiğimiz kaliteyi yakalamak için ekibimizle düstur edindiğimiz bir sözümüz var ;

"Güvenmek iyidir, kontrol daha iyidir."

İlimizde ve ülke genelinde her dönemde Sivil Toplum Kuruluşlarında ve derneklerde farklı görevler ve niteliklerle sosyal faaliyetlerde her dönemde yer aldık. Üniversiteler ve Meslek Liselerinde eğitime katkı sağlamak için Özel Sektör ve Eğitim Kurumları arasında köprü vazifesi görecek bir çok aktivite, sunum ve panellerde konuşmacı ve sponsor kimliğimiz ile yer aldık. Birçok stajyerin gönüllü eğitimi için tesisimizde araç üstü eğitimler verdik. Okullara dünyanın en önde gelen güncel teknolojileri ile üretilmiş araçların parçalarını tedarik ederek eski teknoloji cihazlara sahip laboratuvarların gelişimine katkıda bulunduk ve bulunmaya devam edeceğiz.

2020 yılı itibariyle de Denizli MINI Yetkili Servisi olarak müşterilerimize hizmet vermeye başladık.

Yükleniyor...